На Кіровоградщині 13 родин отримуватимуть послуги муніципальної няні у червні. Про це йдеться на сайті ОДА, інформує "Кропивницький.UA".

Для підтримки молодих сімей, які виховують дітей до 3 років, Урядом запроваджено послугу «муніципальна няня», що передбачає щомісячну адресну компенсацію матері/батьку або опікуну дитини за послуги няні. Розмір компенсації складає 1626 гривень на одну дитину. Відшкодування за оплату послуг няні призначається з моменту подачі заяви і до досягнення дитиною 3 років. 

Компенсація надається за умови укладання договору між батьками та нянею, яка має бути зареєстрована як фізична особа-підприємець/юридична особа.

Така грошова допомога не заміняє інші види соціальних виплат на дитину та виплачується як працюючим батькам так і тим, хто в декретній відпустці.

Запровадження такої послуги має на меті не лише допомогти родинам з маленькими дітьми, а й створити додаткові робочі місця. Працевлаштування нянею, дає можливість збільшити трудовий стаж, особливо безробітнім громадянам передпенсійного віку.

Коментарі

Залиште свій коментар