В рамках урочистостей з нагоди перейменування міста, кропивничанам представлять програму Національного мистецького фестивалю "Кропивницький-2018", який проходитиме у нашому місті з 29 серпня по 02 вересня. Розповів сьогодні під час зустрічі з журналістами народний депутат України, ініціатор фесту Олександр Горбунов, повідомляє кореспондент сайту "Кропивницький.UA".

За словами нардепа, уже зараз відомо, що програма цьогорічного заходу буде цікавою найширшому колу глядачів. Адже якщо торік вона була адресована здебільшого молоді, то цього разу організатори готують спеціальну програму для дітей. 

 - Дитяча програма фестивалю буде різноманітною, серед її учасників вулична вистава Львівського театру "Воскресіння", інтерактиви клоунів з Києва та Львова на вулицях та площах міста, дитяча вистава «Кіт, котрий гуляє сам по собі» Театру ТАМ з Вінниці. А також у дитячих відділенях лікарень Кропивницького відбудуться виступи Лікарняних Клоунів. Вони приїдуть з різних міст України, щоби своєю арт-терапією допомогти маленьким пацієнтам швидше одужати, - зазначив Олександр Горбунов.

Як підкреслив нардеп, однією з особливостей фестивалю стане урізноманітнення його локацій. До традиційних – обласного театру імені Кропивницького, Театральної площі, Ковалівського парку, обласної філармонії та площі Героїв Майдану – додаються Фортечні вали. Також нині ведуться перемовини щодо проведення книжкового ярмарку. 

Важливою смисловою частиною фесту стане спеціальна соціальна програма «Герої серед нас», яка представить яскраві приклади особистого героїзму та самопожертви.

В рамках музичної програми "Український мейнстрім", два дні поспіль на головній площі Героїв Майдану виступатимуть популярні виконавці. Уже зараз відомо, що це будуть солісти та гурти: «Юркеш», «Мандри», Юлія Лорд, «Нічлава», Ірина Федишин, СКАЙ, «Без Обмежень», «ТІК», Альоша, «Антитіла», Тарас Петриненко та гурт «Бумбокс». 

Наостанок народний депутат України Олександр Горбунов запросив представників ЗМІ стати офіційними інформаційними партнерами Національного мистецького фестивалю «Кропивницький-2018». Заявки можна подавати на офіційну сторінку фесту у Facebook.

Нагадаємо, Кропивничан запрошують на урочистості з нагоди другої річниці перейменування міста 

Коментарі

Залиште свій коментар