14 квітня, на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбувся півфінал проекту "Спортивне місто - здорова нація". Захід проходить у Кропивницькому з ініціативи народного депутата України Олександра Горбунова. Передає журналіст сайту "Кропивницький.UA".

Путівку у фінал змагань виборювали 12 шкільних команд, це навчальні заклади: №33, №34, №22, №32, №8, №26, №17, №30, №10, №6, №31 та №25. Сьогоднішні змагання для учасників були дещо ускладненні. Наприклад, вчителям, школярам та їх батькам доводилось у спортивній залі долати перешкоди на велосипедах та самокатах. 

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Оскільки у півфінал пройшли дуже сильні учасники, то боротьба була неабиякою запеклою і врешті до фіналу потрапили команди шкіл №22, №26, №17 та №25. 

 - Півфінал проекту «Спортивне місто – здорова нація» перевершив усі мої сподівання! Ця субота була неймовірною по шквалу емоцій в боротьбі за вихід у фінал. Запекла гра, сильні учасники та енергійні вболівальники! Вітаю школи-переможці півфіналу! Ви дійсно всі достойні основного призу проекту! Але вже наступної суботи, ми будемо знати, хто найкращий! Вже з нетерпінням чекаємо фінішу. Чотирьом командам-фіналістам хочу побажати успіху в підготовці і тільки перемоги! Але нехай переможе сильніший!, - зазначив ініціатор проекту, народний депутат України Олександр Горбунов.

Фінал проекту "Спортивне місто - здорова нація" відбудеться уже наступної суботи, 21 квітня. Нині організатори вирішують місце проведення змагань та обирають естафети.  

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.


Коментарі

Залиште свій коментар