У неділю, 12 травня у Кропивницькому на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В.Винниченка відбувся півфінал третього сезону проекту "Спортивне місто - здорова нація". Цього дня путівки до фіналу виборювали команди 12 шкіл, які методом жеребкування були розподілені на чотири групи, передає журналіст "Кропивницький.UA".

Програма змагань складалася з п'яти естафет - «Стартова естафета», «Кидки м’ячів у конус», естафети «Передай м’яч», «Влуч у ціль» і «Смуга перешкод». За результатами конкурсів кращими стали учасники НВО №17, ЗОШ №4, НВО №25 та НВО Мрія. 

 - Це знову неймовірно і неперевершено! Знову вражений емоціями радощів і командним духом кожної шкільної сім’ї, яка змагалась на сьогоднішньому півфіналі проекту Спортивне місто - здорова нація у Кропивницькому. Вкотре для себе зробив висновок, що від бажання керівництва школи і викладачів, більшою мірою, залежить і настрій команди, і її підготовка, і жага до перемоги. Хто працює у себе в колективах над єднанням вчителів, батьків і дітей, хто не зупиняє тренувальний процес, той однозначно матиме результат. І фінансові призи тут виступають додатковим стимулом, а не самоціллю, - зазначив ініціатор проекту нардеп Олександр Горбунов.

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, толпа и на улице

Нагадаємо, що загальноміські змагання серед шкіл міста "Спортивне місто - здорова нація" стартували у суботу, 13 квітня. Участь у проекті взяли 34 школи міста. Призовий фонд складає 600 тисяч гривень окремої субвенції Державного Бюджету України. 

Цього разу заохочувальні кошти - 6 тисяч гривень отримають усі команди, які братимуть участь у змаганнях. По 10 тисяч гривень для своїх навчальних закладів здобудуть і півфіналісти. Традиційно переможець отримає 200 тисяч гривень, бронзовий призер 100 тисяч, команда, яка посяде третє місце здобуде 50 тисяч і четверте місце складе 20 тисяч гривень. Також всі команди отримають подарунки від партнерів та спонсорів. 

Нагадаємо, проект "Спортивне місто - здорова нація" аналогів якому немає в Україні, започаткували у Кропивницькому навесні 2018 року з ініціативи народного депутата України Олександра Горбунова.

На данном изображении может находиться: 5 человек

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, толпа

На данном изображении может находиться: 10 человек, баскетбольная площадка

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и обувь

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди танцуют

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 29 человек, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются, баскетбольная площадка и обувь