У Кропивницькому стартував третій сезон пректу "Спортивне місто - здорова нація". Участь у ньому беруть 34 школи міста. Традиційно перший відбірковий етап шкільних змагань відбуся на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім.В.Винниченка. Сьогодні, 13 квітня путівку до півфіналу вибороювали 12 навчальних закладів, передає журналіст Кропивницький.UA.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и баскетбольная площадка

Змагальна програма третього сезону була змінена на 90%. За словами головного судді змагань Євгена Савранського, разом з оргкомітетом намагались зробити її максимально цікавою як для глядачів, так і для учасників. В той же час виключаючи будь-які елементи травматизму.

- Наша змагальна програма складається з 5 конкурсів, лише один ми залишили з попереднього сезону. Стартова естафета - абсолютно новий конкурс. Другий - стрибкова естафета, яку ми не змінювали. Урізноманітнили естафету в парах, додали туристичну естафету "Склади наплічник", дуже насичена та цікава вийшлі і смуга перешкод, - зазначив Євген.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди занимаются спортом, баскетбольная площадка и обувь

Ініціатор проекту "Спортивне місто - здорова нація, народний депутат України Олександр Горбунов розповів, що у третьому сезоні збільшено призовий фонд змагань і тепер він складає 600 тис. грн окремої субвенції Державного Бюджету України

 - Кожна школа, яка бере участь у проекті отримає 6 тисяч гривень. Переможці - 200 тис. грн, 100 тис. грн, 50 тис. грн та четверте місце складає 20 тис. грн. Крім цього, кожен півфіналіст здобуде 10 тис. грн. Ці кошти навчальні заклади використають на закупівлю шкільного обладнання. Також всі команди отримають подарунки від наших партнерів та спонсорів, - сказав нардеп.

На данном изображении может находиться: Олександр Горбунов, стоит

За результатами сьогоднішніх змагань переможцями першого відбіркового туру стали ЗОШ №4, НВО №31, НВО №25 та НВО №19. Команди цих шкіл продовжать боротьбу у півфіналі.

 - Ми дуже хвилювалися, наполегливо тренувалися і йшли до цієї мети два роки. Під час сьогоднішніх змагань команда нашої школи доклала максимум зусиль і врешті ми таки потрапили до півфіналу. Ми неймовірно щасливі - розповіла вчитель фізкультури ЗОШ №4 Людмила.

На данном изображении может находиться: 17 человек, в том числе Павел Иванов и Алексей Коваленко, люди улыбаются, люди стоят

Другий відбірковий тур змагань відбудеться у наступну суботу, 20 квітня.

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Oleg Bilobabchenko

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 1 человек, баскетбольная площадка

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 28 человек, люди улыбаются, толпа

На данном изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом и баскетбольная площадка

На данном изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, толпа, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, толпа

На данном изображении может находиться: 13 человек, в том числе Олександр Горбунов, люди улыбаются, текст

На данном изображении может находиться: 10 человек, в том числе Олександр Горбунов, люди улыбаются, текст

На данном изображении может находиться: 13 человек, в том числе Сергей Задоя, Маріанна Касімова и Олександр Горбунов, люди улыбаются, люди стоят