У Кропивницькому у зв’язку з проведенням з 11 по 14 липня 2019 року Національного мистецького фестивалю «Кропивницький - 2019», перекриватимуть рух транспорту. Про це йдеться на сторінці міськради Кропивницького в мережі Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA".

Так, з 11 по 14 липня 2019 року з 20.00 до 23.30 буде здійснено повне перекриття руху по вул. Великій Перспективній на відрізку від вул. Тараса Карпи до вул. Шевченка. 

На час повного перекриття руху по вул. Великій Перспективній громадський автомобільний транспорт курсуватиме прилеглими вулицями, а електротранспорт здійснюватиме перевезення через мікрорайон Ковалівка (по просп. Винниченка, вул. Вокзальна, пров. Училищний, вул. Євгена Чикаленка, вул. Євгена Маланюка).

11 липня 2019 року з 19.00 до 19.30 на час руху театралізованої карнавальної ходи відбудеться часткове обмеження руху по вул. Дворцовій, на відрізку від вул. Великої Перспективної до музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

З 11 по 14 липня 2019 року з 20.00 до 23.30 буде здійснено повне перекриття руху по вул. Великій Перспективній, на відрізку від вул. Тараса Карпи до вул. Шевченка.

На час повного перекриття руху по вул. Великій Перспективній громадський автомобільний транспорт курсуватиме прилеглими вулицями. Електротранспорт здійснюватиме перевезення через мікрорайон Ковалівка, по просп. Винниченка, вул. Вокзальній, пров. Училищному, вул. Євгена Чикаленка, вул. Євгена Маланюка.

Коментарі

Залиште свій коментар