Дитячі хорові колективи Кропивницького гідно виступили на міжнародних конкурсах в Польщі та Парижі та здобули призові місця. Про це повідомила сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції начальниця управління культури та туризму Анна Назарець, інформує "Кропивницький.UA".

Кропивницький дитячий хор музичної школи № 2 ім. Ю. С. Мейтуса “Согласіє” брав участь у міжнародному конкурсі "Зірки Парижа", де зайняв почесне перше місце. 

"Конкурс "Зірки Парижу" проходив на одній зі сцен паризького театру з 6 по 9 травня. Діти досі перебувають під приємним враженням від побаченого, вони відвідали багато культурних пам'яток і, звісно, парк розваг Діснейленд. На конкурсі учасники були поділені по блокам, конкурс був вимогливим, діти хвилювались, оскільки змагатись потрібно було разом з дорослим хоровим колективом з Миколаївського коледжу. Попри хвилювання та перешкоди нам вдалось достойно виступити та отримати перше місце. Вихованці хору в дуеті на цьому конкурсі також здобули перше місце", - зазначила керівник хору Наталія Корсунова. 

На прес-конференції також розповіли про враження від виступу колективу "Веселка" на Міжнародному фестивалі "Самоцвіти" в місті Перемишль (Польша), участь в якому взяли 35 колективів. 

"Ми повернулися з ІІІ Міжнародного конкурсу "Самоцвіти", який проходив з 8 по по 12 травня у місті Перемишль, у мальовничому замку. Участь в конкурсі взяли понад 1000 учасників у різних жанрах: хореографія, малярство та вокальне мистецтво. Діти показали себе з хорошої сторони, вони гідно виступили та отримали перше місце. Серед 35 колективів наш хор був відібраний на гала-концерт. Діти отримали масу вражень та яскравих емоцій", - повідомила керівник хору Софія Антонова. 


Коментарі

Залиште свій коментар