Сьогодні, 14 травня, дитячій обласній лікарні передали сучасний наркозно-дихальний апарат “Leon”. Обладнання вартістю 1 789 040 грн придбав Всеукраїнський благодійний фонд "Допомагати просто", який створений за рахунок клієнтів "Приватбанку".

"Ми отримали наркозно-дихальний апарат “Leon” для проведення анастезії, проведення ШВЛ (штучна вентиляція легень) для дітей від народження до піділткового віку. Цей апарат дозволяє проводити тривалу анастезію дітям в тяжких станах, його можна застосовувати для інгаляцій з анастезію "Севораном", що зараз вводиться в дитячій обласній лікарні. Завдяки цій апаратурі можна більш ретельно контролювати стан дитини при анатезії та приймати своєчасні заходи при певних порушеннях чи відхиленнях показників. У нас є подібний апарат російського виробника Dixion в іншій операційній, який ми близько двох років застосовуємо для проведення загального знеболювального", - зазначив Андрій Гутарєв завідувач відділення анастезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

За словами лікаря, апарат “Leon” готовий до використання. Застосовувати його для анастезії пацієнтів почнуть у травматолого-ортопедичному відділенні після повного інструктажу медичного персоналу. Саме там проводитимуть змішані операції: дітям, які знаходяться в реанімації, новонародженим, та тим хворим, які потребують тривалих нейрохірургічних операцій. 

"Цей апарат безкоштовно обслуговуватиме одних із найтяжчих пацієнтів нашої лікарні. Після капітального ремонту, в дитячій обласній лікарні з'явилось багато операційних, які для того, щоб забезпечити послугами анастезії всіх хворих, потребують ще близько двох-трьох апаратів такого рівня", - додав Андрій Гутарєв.


Коментарі

Залиште свій коментар