Для завершення реконструкції обласної спортивної школи олімпійського резерву №2 у Кропивницькому не вистачає п’ятнадцяти мільйонів гривень. Про це Суспільному розповів помічник керівника будівельної організації, яка ремонтує спортивну школу, Антон Полковенко. За його словами, ремонт триває два роки через затримки із фінансуванням з державного та обласного бюджетів.

Спортивну школу ремонтують вперше з часу відкриття дев’ятнадцять років тому – каже її директор Віталій Винокуров. Під час реконструкції площа зали збільшилася на тисячу чотириста квадратних метрів. Сьогодні вона складає три тисячі дев’ятсот квадратних метрів. Замовник робіт – обласне управління капітального будівництва. За словами голови обласної адміністрації Андрія Балоня, гроші, необхідні для завершення реконструкції, виділять з обласного бюджету наступного року.

”Цей об’єкт повинен бути добудований. Для тих об’єктів, які потребують державного чи обласного фінансування, я однозначно відшукаю фінансовий ресурс”.

Загальна вартість проєкту реконструкції, за словами Антона Полковенка, шістдесят один мільйон гривень.

”Залишилося близько сімнадцяти мільйонів. Це по проєктно-кошторисній документації. Але для завершення робіт, щоб ми могли пустити сюди дітей займатися, необхідні чотирнадцять-п'ятнадцять мільйонів. Замінили систему опалення, всі вікна на енергозберігаючі, встановили систему рекуперації, тобто вентиляції всього приміщення. Також виконали фасадні роботи”.

Згідно паспорту реконструкції, спортивна школа мала розпочати працювати наприкінці 2018 року. Затримку в будівельних роботах віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Ігор Гоцул прокоментував так:

”Цей проєкт міг би бути реалізований, якби усі гілки влади у Кропивницькому сприяли його реалізації. У нас є відчуття, що є певні ревнощі, велася певна боротьба. Це суттєво заважало реалізації цього проекту”.

За словами помічника керівника будівельної організації Антона Полковенка, якщо будуть гроші, закінчать реконструкцію школи за чотири місяці.

”Лишилось зробити якісне сертифіковане покриття, щоб можна було проводити змагання в цьому комплексі. Освітлення повинно бути якісним. Потрібно завершити підключення пари вентиляційних установок. Ремонті роботи завершені на вісімдесят відсотків вже завершені”.

Також поряд зі школою потрібно збудувати електричну підстанцію.

Коментарі

Залиште свій коментар