В Олександрії вчора, 7 листопада, відомий український письменник Макс Кідрук презентував нову книгу - роман "Де немає Бога". Зустріч з автором відбулася в бібліотеці для юнацтва, повідомляють «Олександрійські новини», інформує "Кропивницький.UA".

Автор книги "Де немає Бога" Макс Кідрук розповів, що його новий роман повністю реалістичний і особисто для нього - особливий, адже торкається актуальної для українців теми.

Макс Кідрук — український письменник та мандрівник. Він є автором 10 художніх книжок, зокрема «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Зазирни у мої сни». Письменник вже вдруге в Олександрії. Минулого року він відвідав місто в рамках всеукраїнського туру, під час якого презентував свою книгу "Не озирайся і мовчи".

Наступного року письменник також планує завітати до Олександрії. Зараз він працює над новим романом, з яким і познайомить читачів через рік.

Презентація роману "Де немає Бога" в бібліотеці для юнацтва відбулася в рамках туру, під час якого письменник за 55 днів відвідає декілька десятків міст України.

Коментарі

Залиште свій коментар