- Найкращий початок дня - це молитва! А якщо вона виголошується разом з людьми, які є гордістю нашого міста і всієї України, це початок найкращого дня! Дуже вдячна організаторам за запрошення і взагалі за ініціативу. Сьогодні досить складний час, час, коли критиці піддається будь-яка дія, будь-яке починання, коли кожен проти чогось чи когось. Проте спільна молитва об'єднує, дає можливість щиро попросити Господа про мир, про здоров'я наших дітей, про розвиток нашого краю! Заходи такого рівня дарують не тільки позитивні емоції, приємне спілкування, а й надії на те, що Кропивницький буде найкращим! Разом ми зможемо більше! Об'єднавшись, ми переможемо!,- співзасновниця благодійного фонду "Янгол життя" Ольга Присяжнюк.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Наташенька Селецкая, Олександр Горбунов и Ольга Присяжнюк, люди улыбаются, люди стоят

 - Після молитовного сніданку тільки позитивні враження. І я всім про це говорю. Я йшла на сніданок у дуже піднесеному настрої, а звідти взагалі летіла. Всім моїм родичам, друзям, всім, хто дивився світлини – всім сподобалося і всі забажали потрапити на наступний. Єдине, є побажання організаторам на майбутнє, зробити молитовний сніданок благодійним заходом, як це зазвичай практикуєься за кордоном, - головний лікар пологового будинку №1 Людмила Романів.


 - Традиція молитовних сніданків існує в понад 100 країнах світу. Мені приємно, що в Україні вона набирає обертів, а тепер і у моєму місті Кропивницькому відбувся Перший молитовний сніданок. Ми всі різні, виховувались у різних родинах, з різними традиціями, різних прошарків суспільства. Ми всі різних релігійних та політичних поглядів. Але ми всі рівні у бажанні миру та розвитку нашої держави. Молитовний сніданок - це можливість в неформальній обстановці нагадати собі про речі, які вище щоденної метушні, налаштувати себе на правильний лад. Вдячна всій команді, яка організовувала цей непростий по своїй суті захід та за можливість проголосити спільну молитву, - депутат міської ради Кропивницького Валентина Яремчук.


- Ранок розпочався з участі в Першому Кропивницькому молитовному сніданку, на якому були присутні представники всіх релігій та конфесій, різних сфер професій та політичних сил. В питанні віри не буває "наших" та "чужих". Ми повинні об'єднуватись всі разом задля того, щоб історія нашої держави мала продовження в майбутньому! Щоб був мир та злагода в кожній родині!, - народний депутат України Дмитро Лінько.

 - ПЕРШИЙ КРОПИВНИЦЬКИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК!!! Особливий, неймовірний ранок, дуже зворушливий та чуттєвий. Щиро дякую Олександру Горбунову за все що ви робите та за запрошення, - громадська актвістка Олена Щербина.

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Олександр Горбунов, люди улыбаются, люди стоят и костюм

 - Нарешті і у Кропивницькому відбувся перший молитовний сніданок, адже такі заходи розпочаті ще в 1953 році у США і проходять по всьому світу. На заході була тепла атмосфера, а в залі – по-особливому затишно! Дуже приємно, що є люди, які ще більше хочуть наповнити духовною складовою наше суспільство та об’єднати представників влади, громадського активу у спільній молитві за мир та Україну! Дякую Олександру Горбунову за ініціативу та організацію Першого Кропивницького молитовного сніданку, - Президент Федерації легкої атлетики у Кіровоградській області Ігор Андрощук.


 - Мені дуже сподобався Перший Кропивницький молитовний сніданок. Вцілому отримала колосальне задоволення, спасибі за можливість прочитати молитву за владу. Запрошуйте, з радістю буду відвідувати подібні заходи, - Засновниця жіночої спільноти Self Made Group Анна Зарічна.


- У Кропивницькому відбувся Молитовний сніданок під час якого лунали молитви, головним акцентом яких стало побажання миру та злагоди в Україні. Учасниками заходу стали понад 100 осіб, серед яких священнослужителі різних конфесій, народні депутати України, громадські діячі, військовослужбовці, волонтери, представники бізнесу, меценати, медики та науковці. Гарною окрасою заходу став виступ наших діток з виконанням декількох творів! Дякуємо за довіру, нехай в країні буде мир, спокій і злагода!!!, - керівник студії вокального мистецтва «Антарес» Олена Дороганич.

 - Перший Кропивницький молитовний сніданок– непересічна для нашого краю подія, покликана об’єднати та духовно зміцнити українське суспільство, - заступник начальника Льотної Академії НАУ з економічної та адміністративно-фінансової роботи Олександр Чумак.

 - Перший молитовний сніданок у Кропивницькому. Сьогодні мала можливість долучитись до спільної молитви за мир та добробут в Україні, за наших дітей, їхнє щасливе дитинство та світле майбутнє, разом з представниками різних релігійних конфесій, активістів, військових, представників бізнесу та влади, які мають різні погляди, принципи та переконання. Сьогоднішній захід - це можливість в неформальній обстановці нагадати собі про речі, які значно важливіші за щоденну метушню, налаштувати себе на правильний лад і добро, - директор КЗ “Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини” КОР Інна Жолобова.

Світлина Інни Жолобової з мережі Facebook

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Юлія Шкурупій и Інна Жолобова, люди улыбаются, люди стоят и текст