Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул разом з народним депутатом України Олександром Горбуновим проінспектували  спортивні об’єкти Кропивницького, які фінансуються за кошти Держбюджету за сприяння нардепа. Повідомляє журналіст сайту Кропивницький.UA.

Сьогодні активно ведеться реконструкція стадіону факультету фізичного виховання Педагогічного університету. Наразі споруджуються трибуни для глядачів розраховані на 1000 посадкових місць. Будуть враховані потреби і людей з інвалідністю. Найближчим часом на стадіоні мають завершитися земляні роботи. В планах благоустрій прилеглої території, встановлення освітлення та відеоспостереження. До кінця року стадіон факультету фізичного виховання планують завершити.

Фото Олександра Горбунова.

Завдяки роботі Олександра Горбунова 700 тисяч гривень субвенції на соціально-економічний розвиток було направлено на закупівлю обладнання для СДЮШОР «Надія».  Під час інспекції цього спортивного закладу разом з його директором було прийнято рішення, що уже у цьому році потрібно запускати процедуру виготовлення проектно-кошторисної документації, аби вибудовувати плани щодо фінансування даного проекту з наступного року.  

Фото Олександра Горбунова.

Забезпечений фінансуванням до кінця поточного року і проект СДЮШОР-№2, що у Дендропарку. Наразі допрацьовується питання розроблення проекту благоустрою території навколо спортивної школи: під’їздів, парковок та ландшафтного дизайну. Як запевняють підрядники до кінця 2018 року цей об’єкт має бути готовий на 90%. Також до кінця року повноцінно має запрацювати обласна станція переливання крові, фінансування якої з державного бюджету забезепечено завдяки зусиллям народного депутата України Олександра Горбунова.

Разом із першим заступником голови ОДА Сергієм Коваленком, керівництвом Управління капітального будівництва облдержадміністрації та підрядниками проговорили всю проблематику стосовно цього об’єкту для того, щоб до кінця цього року проект був зданий і станція почала повноцінно функціонувати. Впевнений, у цьому питанні є розуміння, а головне кошти для його реалізації, - зазначив Олександр Горбунов.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.

Фото Олександра Горбунова.