Народний депутат України Олександр Горбунов розповів про свою роботу у напрямку соціально-економічного розвитку міста Кропивницького. Під час зустрічі з журналістами нардеп, який є Головою підкомітету з питань видатків Бюджетного комітету Верховної Ради України, назвав ті об'єкти і проекти, реконструкція та ремонти яких фінансуються з державного бюджету.

«Як один із керівників комісії, яка займається відбором проектів на фінансування з державного бюджету, я завжди ретельно ставлюсь до питань розвитку міста в якому народився, живу, і для якого працюю. На сьогодні мені вдалося переконати колег і Кабмін направити частину коштів на соціально-економічний розвиток області і Кропивницького зокрема»,- зазначив Олександр Горбунов.

За словами нардепа, завдяки цій субвенції вдасться повністю закінчити проект реконструкції обласної станції переливання крові, який триває два роки. Найближчим часом у медичному закладі мають завершитися усі ремонтні роботи На наступний рік залишиться закупівля обладнання, оскільки це тривалий процес. Також повністю забезпечується фінансуванням капітальний ремонт СДЮШОР-2, що у Дендропарку. 

 - Сподіваюсь, що до кінця року цей об'єкт уже буде готовий на 90%. Ще потрібно буде допрацювати питання благоустрою території навколо спортивної школи: підїздів, парковок, ландшафтного дизайну. Кропивницький отримає спортивний заклад європейського рівня, ця спортивна школа буде одна з кращих легкоатлетичних шкіл і критих манежів в Україні.

Відремонтують цього року і спортивні зали та майданчики кропивницьких шкіл №11, 34, 19 та 33. Олександр Горбунов підкреслив, що визначальним у питанні виділення коштів на ремонти та реконструкцію навчальних закладів став проект «Спортивне місто – здорова нація».

Хочу повідомити, що восени ми продовжимо проект «Спортивне місто – здорова нація». Я вважаю, що принцип виборювання субвенції для своєї школи мають проходити у формі чесних змагань. Дуже важливо, що при цьому формуються нові відносини між батьками, вчителями та дітьми. Я тішусь від того, що школи-переможці нашого проекту змогли за виграні кошти поліпшити свою матеріально-технічну базу, - сказав нардеп.

Щодо інших напрямків, то зараз спрямовані кошти і на благоустрій Масляниківського кладовища. На території цвинтаря планується капітальний ремонт покриттів проїздів та пішохідних доріжок.

Планували, що будемо приводити до ладу три кладовища нашого міста: Масляниківське, Далекосхідне та Лелеківське. З приводу цього питання спілкувався з громадою нашого міста. Хтось говорив, що треба робити більше для живих, інші погоджувалися зі мною. Тому будемо рухатись поетапно в цьому питанні і розпочнемо з Масляниківського кладовища.

Також обласний центр отримає сучасний спортивно-ігровий майданчик для дітей з особливими потребами. Процес уже запущено у роботу. Олександр Володимирович переконаний, що усі мешканці Кропивницького повинні відчувати себе комфортно, незалежно від своїх можливостей і пріоритетів у виборі фінансування проектів.

Коментарі

Залиште свій коментар