У Кропивницькому через дії мешканки мікрорайону Олексіївка, на перехресті вулиць Яновського-Глибка, утворилось аварійне провалля. Жінка без дозволу провела до свого помешкання водопостачання, врізавшись до труби, яка знаходиться на магістральній вулиці Яновського. Повідомляє прес-служба міської ради на офіційній сторінці у Facebook 

У зв'язку з цим Спецінспекції склала на порушницю адмінпротокол і вона зобов’язалася за належних погодних умов відновити пошкоджену проїздну частину вулиці, однак цього не зробила. За словами керівника спецінспекції Андрія Максюти, через це провалля на даному відрізку вулиці уже неодноразово траплялись дорожньо-транспортні пригоди. В результаті однієї з ДТП постраждалі навіть потрапили до лікарні з різними травмами.

"Я буду наполягати на тому, щоб був здійснений ремонт проїжджої частини.  Хочу на даному прикладі показати порушникам міста, які без дозволу переривають магістральні та другорядні вулиці нашого міста та не відновлюють асфальтне покриття належним чином. Це не мають робити комунальні служби за рахунок бюджету, той хто зобов’язувався відновити, той і має все відновлювати. Дуже хотілось би, щоб на порушників були накладені штрафи, щоб ці люди платили до державного бюджету. Сьогодні я підготував службову записку на ім'я міського голови з проханням зобов’язати громадянку Порхун в судовому порядку відновити пошкоджений нею проїздну частину на розі вулиць Яновського та Глибка", - зазначив Андрій Максюта. 

Коментарі

Залиште свій коментар