У День Святого Миколая у Верховній Раді України відкрилася виставка дитячих малюнків учнів кропивницької художньої школи імені О.О. Осмьоркіна «Всі добрі люди – одна сім’я» до творів В. Сухомлинського. Повідомляє журналіст сайту Кропивницький.UA.

Юні художники звітали до парламенту на запрошення народного депутата України Олександра Горбунова. Під час експозиції було представлено тридцять найкращих ілюстрацій до творів видатного земляка виконані учнями від 11 до 17 років.

Разом з нардепом діти також прогулялися кулуарами Парламенту, познайомилися з особливостями архітектури, історією створення, побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року.

 - Кожного разу, коли зустрічаю гостей з рідного міста, у мене таке відчуття, що до мене приїздять родичі. Сьогодні було просто якось по-особливому – в особливий день, в День Святого Миколая кращі учні Художньої школи іменні О.О.Осмьоркіна. І що цікаво, ніколи не чув від гостей, які приїздили з рідного Кропивницького, такої оцінки всього живопису і всіх картин Верховної Ради. Наші – найкращі, - зазначив Олександр Горбунов.

Нагадаємо, Кропивничани організували виставку дитячих малюнків у Верховній Раді України  

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Олександр Горбунов, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Олександр Горбунов, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 13 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Олександр Горбунов, люди улыбаются, в помещении