У четвер, 11 липня, теaтpaльною ходою тa вуличним шоу відкрили третій Національний мистецький фестиваль "Кропивницький". Учасники в яскравих костюмах та на ходулях рушили карнавальною ходою від обласної філармонії, через Театральну площу, вулицею Дворцовою до площі Героїв Майдану. Участь у ній взяли близько сотні кропивничан, театралів та гостей міста.

На площі Героїв Майдану на головній сцені кропивничан привітав Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України "Kyiv Fantastic Orchestra". Під їх супроводом відбувся концерт пісень Володимира Івасюка "Івасюк Триб'ют" за участі українських зірок. Ведучими концерту були Кароліна Ашіон та Геннадій Попенко.

"Завдяки Національному мистецькому фестивалю "Кропивницький-2019" наше місто стало впізнаваним, про нього дізналися не лише в Україні, а і за її межами. І це не гучні слова, це дійсно правда. "Кропфест" це вже більше, ніж традиція! Ця гучна подія вже протягом трьох років підіймає престиж нашого міста. І мене переповнює гордість, що ми нашою потужною командою зробили велику справу! Мені дуже хочеться, щоб Національний мистецький фестиваль "Кропивницький" існував вічно!", - зазначив ідейний натхненник фестивалю, нардеп Олександр Горбунов.  

"Ми домовились з сестрами Володимира Івасюка, з Галиною та Оксаною, що зробимо великий концерт пісень Івасюка у Кропивницькому. Тому у Кропивницькому відбудеться унікальна, на мою думку, подія, де будуть нові оранжування, нові трактовки цих пісень. Ми доведемо публіці та всьому суспільстві, що Івасюк залишається актувальним та великим, а його творчість на віки", - зазначив головний режисер фестивалю Сергій Проскурня.

За його словами, в рамках "КропФесту" Львівський театр "Воскресіння" також спеціально підготував виставу "Карпатські візерунки", яку покажуть сьогодні, 12 липня, о 22.00 на площі Героїв Майдану.

Нагадаємо, під час "КропФесту" буде подовжено роботу комунального громадського транспорту