18 травня з 10.00 до 14.30 у Ковалівському парку міста Кропивницького у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбудеться фестиваль «Єврофест – 2019». Повідомили Кропивницький.UA організатори.

«Єврофест - 2019» об’єднує діяльність євроклубів Кіровоградщини та проєвропейські громадські ініціативи. Цього року активну участь беруть 34 євроклуби м. Кропивницького та Кіровоградської області, громадські організації «Полонія», «Нашіте Хора», «Розвиток», «Союз вірмен України в Кіровоградській області», «Інтелігенція ромів Кіровоградщини».

Заходи фестивалю різноманітні, цікаві, яскраві та змістовні. Ковалівський парк м. Кропивницького перетвориться на Європейське містечко, у рамках якого будуть працювати творчі майстерні, інформаційні та ігрові майданчики, де можна буде отримати інформацію про можливості навчання та волонтерства в Європі, взяти участь у цікавих іграх, вікторинах, конкурсах. 

Кожен мешканець нашого міста зможе переглянути виставки кращих робіт талановитої молоді, що присвячені Дню Європи. Про європейські цінності, глобальні цілі десятиліття, особливості історії та культури країн Європейського Союзу можна буде дізнатись під час презентацій євроклубів Кіровоградщини та національних товариств. Діяльність спортивного майданчика допоможе розвинути спритність та командний дух учасників фестивалю. У рамках роботи Європейського містечка планується проходження цікавих станцій квесту на тему: «Глобальні цілі сталого розвитку».

Запрошуємо мешканців та гостей міста взяти активну участь у святкуванні Дня Європи в України. Чекаємо на вас 18 травня 2019 року з 9.00 до 14.30 на пл. Героїв майдану та у Ковалівському парку міста Кропивницького. Початок «Єврофесту» 18 травня о 9. 00.


Коментарі

Залиште свій коментар