Підприємство розпочало  дуже складний опалювальний сезон 2018/2019 року, в якому як ніколи постає  питання 90%  розрахунків споживачів підприємства за надані послуги.  Саме від цього показника залежить отримання номінацій на газ для  роботи котелень підприємства у штатному режимі та стабільного проходження опалювального сезону. Населення міста  з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло»  понад 54 млн. грн..

При такому рівні заборгованості підприємство  не має можливості у повному обсязі виконувати зобов’язання  по забезпеченню теплопостачанням соціальні, лікарняні та освітні заклади,  опалювати оселі  тих городян, які своєчасно сплачують платежі.  Сподіватися, що газ нададуть без термінового  погашення заборгованості – марно.

За  умови багатомільйонної дебіторської заборгованості, підприємство робить усе можливе, щоб тепло прийшло до споживачів, але  ми всі повинні розуміти, що стабільний перебіг  опалювального сезону залежить тільки від дотримання платіжної дисципліни,   своєчасних розрахунків  за спожиті енергоносії, отримання номінацій на газ   для  роботи котельних  підприємства у штатному режимі.  

Підприємство звертається уже не з проханням, а з вимогою до боржників підприємства – терміново погасіть наявну заборгованість – своєю безвідповідальністю ви позбавляєте належних умов життя  городян,  дітей, пацієнтів лікарень!

Коментарі

Залиште свій коментар