У п'ятницю, 12 жовтня, за ініціативи "Армія SOS" та ГО "Громадська варта", у рамках обласного етапу національно-патріотичних змагань "Захисник Кіровоградщини" відбудеться обласний Марафон "Волю полоненим!" на підтримку військовополонених спецпризначенців 3-го окремого полку СпП ім. Святослава Хороброго Сергія Глондара та Олександра Корінькова, які перебувають у російському полоні з 16 лютого 2015 року. Про це йдеться на сторінці події в мережі Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA".

Протягом Марафону відбудеться благодійний збір коштів на лікування ветерана АТО, колишнього військового 3-го полку, який більше року бореться із важкою хворобою. Скринька для збору коштів знаходитиметься на пл. Героїв Майдану з 14.00 і до завершення Марафону.

Формування колони відбуватиметься з 14.30 на Фортечних валах. Старт Марафону о 15.00. Кінцева зупинка - пл. Героїв Майдану.

Запрошуємо долучитись до заходу усіх небайдужих громадян нашого міста та області, студентів, військовослужбовців та членів їх родин, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, установ та підприємств, усіх, кому небайдужа доля українців, які перебувають у російському полоні.

Коментарі

Залиште свій коментар