В період літніх відпусток багато жителів Кропивницького вирушають у подорожі, у тому числі і за кордон, або ж обирають відпочинок на дачі. Тож для господарів помешкань нагальним є питання збереження цілісності оселі та майна. Поліція охорони нагадує громадянам, що вирішити таку проблему легко за допомогою сучасних засобів охоронної сигналізації. Про це редакції сайту “Кропивницький.UA” повідомили в прес-службі ГУНП в Кіровоградській області.

Сучасна охоронна сигналізація – це комплекс датчиків і контрольних приладів, здатних відстежити вторгнення зловмисників, а також – пожежу, витік води і ряд інших неприємностей.

За консультацією та інформацією можна звернутися за телефонами Контактно-інформаційного центру, або за адресами підрозділів поліції охорони Кіровоградської області, які можна знайти за посиланням.

Після надходження заявки її одразу передають відповідальному інженеру, який негайно зв'яжеться із замовником та у зручний для нього час прибуде за вказаною адресою.

Оглянувши квартиру, фахівець надасть безкоштовну консультацію щодо вибору ефективної схеми охорони помешкання, розробить план-схему встановлення датчиків, надасть відомості щодо вартості монтажних робіт та абонентської плати.

Телефони Контактно-інформаційного центру (дзвінки здійснюються згідно тарифів операторів):

080 050 22 20

097 050 22 20

073 050 22 20

099 050 22 20

Коментарі

Залиште свій коментар