У Кропивницькому 9 червня з 18.00 до 21.00 в обласній науковій бібліотеці ім.Чижевського відбудеться відкриття книжкової виставки, на якій будуть представлені сучасні книги українських авторів та нові українські переклади світових бестселерів. Про це повідомляє обласна наукова бібліотека ім. Чижевського на своїй сторінці в Фейсбукінформує "Кропивницький.UA".

На початку червня багато хто планує відпустки, і щоб не нудьгувати під час літнього відпочинку, зазирніть на книжкову виставку «Що читати у відпустці», тут для вас представлені цікаві книги на будь-які смаки: історичні романи, мелодрами, фентезі, і навіть сучасні порадники про те, як розвивати дитячу творчість.

Великою популярністю серед читачів бібліотеки користується серія «Теплих історій». Ці короткі чуттєві розповіді про кохання і дружбу, про стосунки і емоції, ось наприклад «Мрійники» Святослава Чернія або «Теплі історії про радість і сум» Міли Іванцової будуть цікаві як молоді, так і людям літнього віку. 

«Бібліотечне надвечір’я» відкрите для всіх: спраглі до читання можуть зануритися у світ книг, а на активних й непосидючих чекають настільні ігри, наприклад футбол, в який можна зіграти всією родиною. А ще фото-трюк з незвичайною книгою... Бажаєте дізнатися якою саме, то завітайте у суботу на прибудинковий майданчик до бібліотеки ім. Д.Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24. 

Вхід – вільний.

Коментарі

Залиште свій коментар