У четвер, 29 листопада, в театрі імені Марка Кропивницького відбудеться літерний вечір письменниці Ірен Роздобудько та барда Ігоря Жука. Про це йдеться на сторінці заходу  в мережі Фейсбук, інформує "Кропивницький.UA".
Нова книга Ірен Роздобудько "Прилетіла ластівочка" розповідає про видатного українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells.
Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою Незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.
Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває художню версію загадкового вбивства геніального українського композитора. Оскільки роман написано на основі сценарію до повнометражного фільму, то, можливо, незабаром ми ще побачимо й фільм!
Разом з Ірен на сцені виступить бард Ігор Жук, поет, музикант і виконавець власних пісень! Очікується дуже цікавий творчий літературно-музичний вечір!
Вартість: 60 грн.
Квитки за тел.: 0668199576

Коментарі

Залиште свій коментар