У суботу, 14 липня у Кропивницькому відзначатимуть другу річницю перейменування обласного центру. Таку інформацію під час прес-конференції повідомив народний депутат України Олександр Горбунов, передає журналіст сайту «Кропивницький.UA».

Цього дня на Театральній площі, в рамках урочистостей, відбудеться святковий концерт, взяти участь в якому запрошено знаменитого українського співака-тенора, кропивничанина Едуарда Мартинюка  – соліста Великого театру опери та балету Республіки Білорусь.

Диригувати програмою буде видатний український маестро Віктор Плоскіна. Він сьогодні обіймає посаду головного диригента Великого театру опери та балету Республіки Білорусь.

На сценічному майданчику перед обласним академічним театром імені Марка Кропивницького виступить Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України. Останнім часом оркестр здобув популярності під артистичною назвою Kyiv Fantastic Orchestra

Програма концерту складатиметься з шедеврів світової оперної класики, але спеціальний акцент буде зроблено на музичній спадщині Марка Кропивницького. Спеціально для цього концерту композитором Олексієм Баженовим створюється оркестрове попурі на теми творів Марка Кропивницького

- Я запрошую усіх містян завітати на урочистості з нагоди перейменування міста, адже у нас ще ніколи в Кропивницькому не було концерту симфонічної музики. Дуже хвилююсь за погодні умови, тому що виступ відбудеться під відкритим небом. Буде привезена спеціальна апаратура, відповідне освітлення, на Театральній площі та навколо неї будуть розташовані декілька сотень глядацьких місць. Я думаю, це буде дуже захоплююче, адже концерту симфонічної музики у такому форматі наше місто ще не бачило, - зазначив Олександр Горбунов.