Завтра, 19 червня, о 13-00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки творів відомого українського митця заслуженого художника України А.М.Надєждіна «Відбитки часопростору» до 55-річчя з дня народження. Про це сайту "Кропивницький.UA" повідомили у художньому-меморіальному музей.

Довідка: 

Надєждін Андрій Михайлович народився 19 червня 1963 року в с. Верхня Хортиця нині м. Запоріжжя. Закінчив Дніпропетровське державне художнє училище  ім. Є.В.Вучетича (1986) та з відзнакою Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури України, факультет історії і теорії образотворчого мистецтва (2004).

Член Національної Спілки художників України (1990). Лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінаціях «новітні спрямування» (2008) та «мистецтвознавство та історія мистецтв» (2010). У 2013 році удостоєний почесного звання «Заслужений художник України».

Учасник всеукраїнських, міжнародних та зарубіжних виставок.Твори художника зберігаються в Національному художньому музеї України, Дирекції виставок Міністерства культури України та Дирекції виставок Національної Спілки художників України, Кіровоградському обласному художньому музеї, художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна, меморіальному музеї В.Івасюка в м. Чернівці, історичному музеї міста Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ), багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном.

В експозиції виставки «Відбитки часопростору» представлено понад 50 творів періоду 1980-х - 2018 рр. з художніх серій: «Метаморфози сучасності», «Карнавали життя», «Птахи», «З життя ангелів», «Ангелів кулі не минають», а також натурні зарисовки із серій: «Канів», «Седнів», «Крим», «На Азові», «Хорватська подорож», «Моє місто». 

Коментарі

Залиште свій коментар