Кропивничанам Аліні Вустілці та Івану Гончаренку присвоїли звання "Заслужений майстер спорту України". Нагрудні знаки спортсменам під час звіту про роботу у Парламенті вручив народний депутат України Олександр Горбунов. Передає журналіст сайту Кропивнциький.UA.

 - Є двоє молодих, талановитих людей, яким заслужено присвоєно почесні звання. Я з'ясував усю історію цих посвідчень і безпосередньо у Міністерстві молоді та спорту наткнувся на таку проблему, що з 2009 року нагрудні знаки "Майстер спорту України" не виготовлялися . Разом з Міністром юстиції ми відпрацювали це питання і зробили такі значки. Перші 4 нагрудні знаки я забрав з фірми "Орден", яка виготовляє усі державні нагороди. Хочу сказати, що ви перші в Україні спортсмени, хто отримує ці знаки за довгий час, - зазначив у вітальному слові Олександр Горбунов.

Довідка:

Аліна Вустілка та Іван Гончаренко - Майстри спорту Украïни, призери та переможцi Всеукраïнських та Мiжнародних змагань з бальных танцiв, солiсти народного ансамблю бального танцю «Конвалiя».