16 квітня у Верховній Раді України відбулося відкриття виставки дитячих малюнків учасників Всеукраїнського конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна» 2017 р., організаторами якої є галерея «Єлисаветград» (м.Кропивницький) та народний депутат України Олександр Горбунов. Інфомує сайт "Кропивницький.UA".

Всеукраїнський конкурс проводився третій рік поспіль. На експозиції представлено 35 дитячих малюнків. Усього ж на конкурс було надіслано 1331 роботу з 44 населених пунктів України. Виставка малюнків вже експонувалася в Америці, Англії, Китаї, Німеччині та інших країнах.

Конкурс відрізняється від інших тим, що кожна дитина отримує визнання, а сотні - отримують подарунки, головними з яких є картини професійних художників.

Мета та завдання конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна» - пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне і морально-етичне виховання. Заохочення дітей до заняття художньою творчістю.

Тематика конкурсу є вільною, за обмеженням тем насилля та війни. В матеріалах обмежень не було, діти використовували графічні засоби на свій розсуд.

Конкурс існує на благодійних засадах, до складу журі міг долучитися кожен бажаючий, що і зробили багато людей: художники, підприємці, громадські організації та всі небайдужі, які особисто обирали малюнок, що сподобався, та нагороджували автора призом від себе. Також галерея «Єлисаветград» нагороджує всіх учасників дипломами та пам’ятним сувеніром – настінним календарем.

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна» проводиться за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова.

Організатори чекають на відвідувачів в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України з 17 до 20 квітня 2018 року. Вхід за картками акредитації.