Кропивницька виправна колонія (№6)» придбала двох цуценят породи бельгійська вівчарка - малінуа. Повідомляється на офіційній сторінці Державного установи у Facebook. Персоналом відділу охорони установи проводилась кропітка робота по пошуку заводчиків собак нової для установи породи - бельгійська вівчарка, в результаті якої цуценят було привезено з Хмельниччини з одного виводку від породистих батьків, які використовуються у розшуковій роботі. 

Наразі кінологи виправної колонії привчають Бону і Дорі до своїх кличок, проводиться їх адаптація у зовнішньому середовищі. Створено і належні умови утримання для малечі, вольєр облаштовано згідно єдиних вимог до обладнання розплідників утримання службових собак установ виконання покарань, а для повноцінного розвитку майбутніх молодих собак закуплено сухий корм, вітамінні комплекси, риб’ячий жир та кальційові добавки.
Персоналом кінологічної служби установи надалі планується оновлювати поголів’я чотирилапих помічників для застосування в розшуковій службі.
На данном изображении может находиться: собака
На данном изображении может находиться: собака, трава, на улице и природа

Коментарі

Залиште свій коментар