18 квітня особовий склад Управління ДСНС у Кіровоградській області передав маленьким пацієнтам Кіровоградської обласної лікарні наповнені сюрпризами три великі «Скриньки хоробрості», щоб під час болісних процедур медичний персонал мав змогу підбадьорити дітей та відволікти. Повідомили Кропивницький.UA у прес-службі УДСНС області.

На заклик Кропивницької філії Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя», який відстоює права та інтереси онкохворих дітей, символічні «скриньки» були встановлені в Управлінні, АРЗСП та 1 ДПРЗ У ДСНС в області. Рятувальники завжди без роздумів відгукуються на прохання про допомогу, тому без зволікань оголосили про збір сюрпризів для малих пацієнтів.

DSC_3902.JPG

Скриньки наповнювали співробітники Управління, підпорядкованих підрозділів, а також небайдужі громадяни навіть з інших областей, які побачили оголошення про збір іграшок для маленьких відважних дітей на сторінці «Фейсбук» Управління. Кілька разів доводилось продовжувати термін збору іграшок на прохання людей, які не встигли долучитись до доброї справи.

Нарешті три великі «скриньки» прибули до Кіровоградської обласної лікарні у дитяче відділення та були вручені дітям, які за станом здоров’я змогли поспілкуватись з рятувальниками та самі отримали свої подарунки, та медперсоналу – для інших діток.

DSC_7591.JPG

DSC_7626.JPG

DSC_7666.JPG

DSC_7660.JPG

Коментарі

Залиште свій коментар