Минулий рік запам’ятався своїми подіями, однією з найяскравіших став Національний мистецький фестиваль «Кропивницький». Цьогоріч фесту бути, проте його слоган зміниться з «Культура в час випробувань» на «Герої серед нас». 

«Минулого року ми насолоджувалися виступами колективів, які мали концерти в зоні АТО. Нинішнього року ми вирішили цю ідею розширити. Основний девіз фестивалю – «Герої серед нас». Ми хочемо знайти в нашому місті й області людей, які дійсно заслуговують на увагу суспільства. Адже треба показувати, що кожен на своєму місці може здійснити подвиг. І щоб стати героєм, не обов’язково бути на передовій», - поділився концепцією фестивалю його ініціатор народний депутат Олександр Горбунов. 

Як стало відомо з попередніх планів фестиваль вируватиме у Кропивницькому з 29 серпня по 2 вересня. У державному бюджеті на його реалізацію передбачено 7,5 млн грн. Наразі завершується формування програми фесту й ведуться перемовини з виконавцями і колективами. 

«Однозначно наш фестиваль залишиться мультикультурним. Ми шукаємо тих виконавців і ті жанри, яких ще не бачив Кропивницький, - говорить Олександр Володимирович. – Ми обираємо ті колективи, які зможуть нам забезпечити більше вуличних дійств, щоб зменшити напругу з квитками. Ну і звичайно, оскільки це національний фестиваль, головний акцент робитимемо на українських колективах".

Не лишиться фестиваль і без інсталяцій, які торік стали найпопулярнішими фотозонами обласного центру на час проведення дійства. Планують режисери фестивалю відкрити у Кропивницькому і нові локації для проведення масових заходів. Фестиваль – це можливість надати місту креативного і мистецького обличчя, переконаний Олександр Горбунов. 


Коментарі

Залиште свій коментар