Сьогодні, 15 травня, у Кропивницькому проходить акція «Відповідальний пішохід», яка націлена на профілактичну роботу з громадськістю та має на меті розміщення на дорожньому покритті застерігаючих написів для пішоходів, передає журналіст сайту Кропивницький.UA. 

Всеукраїнський флешмоб триває сьогодні по всій Україні. У Кропивницькому акція стартувала з вулиці Попова. На зупинці громадського транспорту патрульні поліцейські спільно з учнями НВО№35 нанесли за допомогою трафарету та фарби на тротуари перед пішохідним переходом попереджувальні написи «Візьми дитину за руку» та «Зніми навушники». 

"Ми часто проводимо профілактичну роботу з водіями, проте часто неприємні ситуації на дорозі трапляються з вини пішоходів, оскільки саме вони не дотримуються елементарних правил дорожнього руху. Дана акція спрямована на те, щоб привернути увагу громадськості до відповідальності. Поки що рівень відповідальності у людей низький, тому хочеться таким чином наголосити на тому, що є правила, яких потрібно дотримуватись", - зазначила начальник відділу зв'язків з  громадськістю Оксана Білоброва.

За словами патрульних, протягом дня попереджувальні написи планують наносити перед пішодними переходами на 12 перехрестях міста, зокрема: біля ринку "Євpопейський", автовокзалу №2, пеpехpестя вулиць Гоголя та В.Пеpспективної (біля Головпоштампту), Полтавської й Кpопивницького, неподалік школи №25, лікаpні швидкої допомоги на Новомиколаївці та біля супермаркету на Лелеківці.


Коментарі

Залиште свій коментар