Рихтувальник кузовів повинен знати технологію та методи правки під покриття облицювальних деталей та вузлів кузовів вантажних автомобілів та невидових деталей та вузлів кузовів легкових автомобілів; правила підготовки деталей та вузлів кузовів під оплавлення; способи виправляння дефектів; принцип роботи інструменту для правки; причини виникнення внутрішніх напруг та деформацій у зварних деталях, заходи щодо їх запобігання та способи їх усунення; властивості металів, які виявляються під час правки; правила охорони праці; основи електротехніки; читання креслень; допуски і посадки та технічні вимірювання. Про це повідомляють в прес-службі обласного центру зайнятості, інформує “Кропивницький.UA”.

Цим тонкощам можна навчитися у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання розпочинається 14 серпня поточного року. Термін навчання 5 місяців.

І хоча професія «рихтувальника кузовів» на сьогодні не найбільш затребувана, однак вона є однією із найцікавіших, «душевних», перспективних і завжди відкриває можливість для самозайнятості та отримання прибутку.

Більш детальну інформацію про можливість пройти відповідне навчання можна дізнатися в обласному центрі зайнятості, що знаходиться зa aдреcoю: м. Крoпивницький, вул. Леоніда Куценкa, 12.

Коментарі

Залиште свій коментар