Літній відпочинок за кордоном українцям можна планувати не раніше липня. Про це розповіла Суспільному директорка кропивницької туристичної агенції Марина Колесник. Нині у турагенції пропонують закордонні тури з 1 липня.

Кропивничанка Тетяна Разумовська прийшла до агенції, щоб придбати путівку до Туреччини. "Для себе і своїх двох доньок. Думаю, це буде початок серпня. Завжди я бронюю путівку там, де я знаю, мене не підведуть ні в якому разі. Я знаю, що якщо будуть якісь нові обмеження по карантину, то гроші не пропадуть, турагенція зробить все, щоб просто змінити дату".

В агенції через обмеження польотів за кордон, вдвічі побільшало запитів на відпочинок в Україні порівняно з минулим роком – розповідає Марина Колесник. "Для України це супершанс. Зроблять, може, all inclusive, щось побудують, почистять пляжі, змінять білизну в готелях, якщо хочуть, щоб туристи приїздили не тільки вимушено, коли закрили кордони, а ще і повернулись. Я хочу похвалити Західну Україну, бо в них ціна відповідає якості".

Зараз клієнти замовляють тури по Україні та в Грузію. "Тетяна – перша клієнтка, яка запитує Туреччину. Всі країни хочуть відкриватися з 1 липня, і ті, що пов’язані з туризмом і залежать від сезону. Це Туреччина, Єгипет, Кіпр, Греція, навіть Іспанія і Італія оголосили. Бо вони спочатку сіють паніку, а потім хочуть туристів, для того, щоб покращити свій фінансовий стан".

Найпопулярніші напрямки для відпочинку– Туреччина і Єгипет – через карантин дешевшають на 20 відсотків. "Турки і єгиптяни будуть працювати собі в мінус, бо вони зацікавлені, щоб до них поїхали люди. Чому – бо буде заселеність в готелі на 50 відсотків. Через карантин. Їм треба буде збільшити свій штат, бо all inclusive залишиться. Але обслуговування буде персональним. За склом, чи, навіть, в лотках . Для клієнтів це супер, а для готельєрів витратно".

Коментарі

Залиште свій коментар