Від шостого червня у міській раді Кропивницького новий електронний сервіс – е-консультації. Відтепер мешканці міста мають можливість долучатися до вирішення питань місцевого значення завдяки новому сучасному інструменту електронної участі. Про це повідомили у прес-службі міськради, інформує "Кропивницький.UA".

"Такі консультації проводяться на офіційному е-сервісі у формі електронного опитування, електронної консультації з громадськістю та електронного обговорення нормативно-правових актів", - відзначила начальник відділу з питань внутрішньої політики Оксана Горбенко.

Вносити коментарі та брати участь в опитуваннях, консультаціях зможуть зареєстровані члени територіальної громади, які авторизуються на порталі через ЕЦП, Bank ID або Mobile ID.

На першу е-консультацію з використанням нового сервісу виноситься  проект рішення міської ради, яким затверджується уточнений перелік назв і написання українською мовою площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків, бульварів міста Кропивницького.

Строк подання пропозицій та зауважень: з 06 червня по 05 липня  2019 року.

Контактна особа: Горбенко Оксана Анатоліївна, тел. 24 08 85.

Подання пропозицій на платформі електронної демократії “Консультації з громадськістю” у розділі “Обговорення НПА”: https://consult.e-dem.tools/3510100000 

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@krmr.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 317; Міська рада міста Кропивницького, відділ з питань внутрішньої політики.

Оприлюднення результатів обговорення: після 10 липня 2019 року.

Коментарі

Залиште свій коментар