У неділю, 14 липня, потужним концертом на площі Героїв Майдану завершився третій Національний мистецький фестиваль "Кропивницький-2019". Гасло четвертого дня КропФесту "Той, хто далі йде". Цього дня на головній площі міста виступили український гурт "Мандри", група етнічно-танцювального напрямку "Luiko", яку заснував Дмитро Ципердюк. 

Також продовжилося нагородження учасників проекту "Герої серед нас". Відзнаку з рук ідейного натхненника фестивалю Олександра Горбунова отримала 75-річна Світлана Ракітіна, яка вже кілька років, незалежно від пори року, щоранку у міському парку Кропивницького чекає на тренування своїх учениць. Заняття проводить безкоштовно. Педагог, майстер спорту з легкої атлетики і професійна тренерка – Світлана Миколаївна займалась спортом з дитинства. За спортивне спорядження слугують лавочки та інші паркові конструкції, замість гантелей – пляшечки з водою.

Наступною героїнею стала 11-річна волонтерка, яка перемогла онкологію. У 2011 році поставили діагноз - рак крові. В період основного лікування дівчинка пройшла 20 курсів хіміотерапії. Лише 3 роки тому їй зняли інвалідність. Після одужання приєдналася до фонду «Янгол життя». Бере участь майже у всіх заходах та акціях, присвячених привертанню уваги до проблеми онкохворих дітей. Разом із дорослими «колегами» збирає кошти на порятунок іншим, продає на ярмарках благодійні лоти, знімається у соціальних роликах, розповідає людям про важливість допомоги та ін. Залучила до благодійності майже увесь свій клас. Коли виросте – хоче стати «повноцінним» волонтером. Вважає це найкращою професією.

Ганна Дудіч Вчителька англійської мови Кропивницької гімназії ім. Тараса Шевченка. Її підхід у викладанні базується на учнівських проектах та застосуванні новітніх технологій, зокрема системи Google Class. Має статус Microsoft Expert Educator. У 2016 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Вчитель–новатор», що проводить компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України. У 2016 р. Ганна Дудіч потрапила у рейтинг 50 найкращих педагогів світу у номінації на міжнародну премію Global Teacher Prize. Бажання «змінювати світ» з’явилося після навчання у США, де зрозуміла, що кожна дитина може бути у чомусь успішною.

Хедлайнерами КропФесту став український гурт "Антитіла". Незважаючи на дощову погоду, кропивничани активно підспівували фронтмену гурту Тарасу Тополі усі пісні. Також під час закриття фестивалю гурт Антитіла разом з інціатором фестивалю народним депутатом України Олександром Горбуновим заспівали Володимира Івасюка "Червона рута". 
Коментарі

Залиште свій коментар