У Гостомелі, під Києвом, під час будівництва загинув будівельник з Кіровоградської області. Про це повідомляє "Правда Тут", інформує "Кропивницький.UA".

Трагедія сталася на території, де зводиться новий житловий комплекс «Гостомельські липки». За попередньою інформацією, чоловік випав із вікна, і в стані клінічної смерті його забрали каретою швидкої допомоги. Утім травми виявились не сумісними із життям. Проте свідків знайти не так уже й легко: місцеві ситуацію коментувати відмовляються, а представники забудовника й взагалі зникли зі своїх робочих місць.

Про померлого наразі правоохоронцям відомо небагато. Чоловікові – 47 років, він приїхав на заробітки з Кіровоградської області. Утім, що робив у вихідний день на будові без необхідних засобів захисту ― не відомо. Тож за цим фактом працівники поліції вже відкрили кримінальне провадження.

Це вже не перший трагічний випадок на будівництві цього житлового комплексу. Ще два роки тому будівельний кран звалився на будинок культури, який розташований по сусідству. Тоді цей інцидент вдалось, так би мовити, зам’яти. Тож чи вдасться забудовнику, що неодноразово порушував правила техніки безпеки, «зам’яти» і цей трагічний інцидент, питання залишається відкритим.

У Гостомелі загинув будівельник from Телеканал ПравдаТУТ on Vimeo.

Коментарі

Залиште свій коментар