Протягом січня-лютого 2020 року за направленням центрів зайнятості області, з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації, професійне навчання проходили 10 осіб з інвалідністю. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 2 навчальних закладів та 7 підприємств області. Повідомляють у прес-службі обласного центру зайнятості.

Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилось за 8 професіями, спеціальностями та напрямами. За груповою формою в навчальних закладах проходили навчання 3 особи,з них 1 – в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилося за професіями продавця продовольчих товарів та продавця-консультанта, масажиста, слюсаря-ремонтника, оператора комп’ютерного набору та за напрямками підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу та дотримання безпечного ведення робіт.

Постійно організовується професійне навчання осіб з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 7 осіб з інвалідністю на підприємствах області. Працевлаштовані на підприємства регіону після проходження професійного навчання 4 особи.

Коментарі

Залиште свій коментар