В Олександрії поліцейські знайшли у місцевого жителя медичний шприц з наркотичним засобом, коли той йшов містом. Про це повідомляють «Олександрійські новини», інформує "Кропивницький.UA".

5 липня о 22 годині під час складання протоколу про адміністративні правопорушення передбаченого частиною 1 статті 188 Кодекс України про адміністративні правопорушення було проведено поверхневу перевірку 30 річному мешканцю міста. Під час поверхневої перевірки було виявлено та вилучено медичний шприц з невідомою речовиною. Зазначеного чоловіка було в присутності понятих вилучено та поміщено до експертного пакета, який було опечатано. Як пояснив правопорушник у речовині є наркотичний засіб який він зберігав для власного вживання без мети збуту. Зазначену речовину направлено до проведення експертизи. За даним фактом було порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України. Таку інформацію повідомив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

Чоловіку загрожує штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Коментарі

Залиште свій коментар