На Кіpовогpадщині поліцейські вpятували життя маленькій дівчинці, яка ледве не випала з балкону. Про це повідомляють у сектоpі комунікації поліції області, інформує "Кропивницький.UA".

Пригода сталася вчора, 30 липня, близько 12-ї години в одному з спальних мікрорайонів міста Знам’янки. Місцеві мешканці почули плач дитини, а коли підвели очі, побачили, як донька сусідів віком до 3 років перехиляється через огорожу відкритого балкону. Громадяни якнайшвидше викликали на місце поліцейських, які встигли зреагувати вчасно.

За викликом на подію до будинку негайно прибули інспектор ювенальної превенції Знам’янського відділу поліції Євген Гловацький та працівники групи реагування патрульної поліції цього ж підрозділу Сергій Гонтарь та Артем Рядін. На місці правоохоронці з’ясували, що мами дитини немає вдома, а двері в помешканні зачинені.
У квартиру необхідно було потрапити негайно, зламувати замок на дверях було ризиковано. На це був потрібен час, крім того, дівчинка могла налякатися гучних звуків та випасти з вікна. На щастя, поліцейським із допомогою місцевих жителів вдалося встановити близьких родичів родини, які за щасливим збігом, мешкали у сусідньому будинку та мали запасний комплект ключів від потрібної квартири.
За мить поліцейські вже мчали на 5-й поверх, відімкнули замок і таки встигли вхопити дівчинку з карнизу відчиненого балкону.
"Мені раніше на службі не раз доводилося швидко бігати, така робота… Я займаюся спортом, тренуюся та у цьому випадку не можу сказати, наскільки швидко ми з колегою, Сергієм Гонтарем, здолали відстань сходами п’ятиповерхівки. Напевно вдихнули на першому поверсі, а видихнули вже на балконі. У цей час наш напарник Артем Ряднін разом із рятувальниками контролювали ситуацію знизу. У мене серце буквально вискакувало з грудей, як інакше, це ж дитина. Як батько маленького хлопчика відчуваю такі речі особливо гостро, мої колеги теж. Добре, що все гарно закінчилося", - зазначив Євген Гловацький. 
Опинившись у руках поліцейських, врятована ними мала перестала плакати і почала з цікавістю роздивлятися малознайомих їй людей. Аби не лякати дитину, правоохоронці передали її бабусі, яка негайно забрала свою онучку додому.Коментарі

Залиште свій коментар