За матеріалами Служби безпеки України Олександрійський районний суд Кіровоградської області засудив до позбавлення волі антиукраїнського Інтернет-агітатора. Повідомляє на своїй сторінці у Facebook  прес-секретар СБУ в області Марина Яковенко.
Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Кіровоградщини у 2015 році поширював матеріали антиукраїнського характеру, пропагував сепаратизм та закликав вступати в ряди так званої «Новоросії». Під час обшуку місця проживання зловмисника правоохоронцями було вилучено листівки та прапор «Новоросії». За вказані дії мешканця Кіровоградської області було засуджено до чотирьох років позбавлення волі з іспитовим строком три роки. 
На початку 2017 року, користуючись правами адміністратора спільноти соціальної мережі «ВКонтакте» під назвою «Елисаверград – Кировоград – Новороссия», зловмисник не відмовився від своїх намірів та продовжив здійснювати антиукраїнську інформаційну діяльність. 
Співробітники СБУ вдруге затримали сепаратиста та вилучили комп’ютерну техніку, через яку він закликав мешканців центральних областей України організовувати масові заворушення та збройні протистояння з правоохоронними органами.
Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст.109 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді чотирьох з половиною років позбавлення волі. Вирок набув законної сили.

Коментарі

Залиште свій коментар