Завдяки небайдужим громадянам на Кіровоградщині поліцейські вилучили з неблагополучної родини немовля, яке тривалий час плакало. Про це повідомили у прес-службі ГУНП в області, інформує "Кропивницький.UA". До Світловодськог відділу поліції близько 19.00 надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що в одній із квартир тривалий час плаче маленька дитина.

На місці правоохоронці з’ясували, що квартиру винаймає жінка, однак двері у помешкання ніхто не відчиняв. Поліцейські розшукали власників та з їх допомогою потрапили всередину житла. У помешканні, де панував безлад, було виявлено 5-місячну дівчинку, що безперервно плакала та ймовірно вжила тютюнові вироби. Її мама перебувала у стані, що унеможливлював виконання нею батьківських обов’язків. Попередньо встановлено, що жінка зловживала алкогольними напоями.

Дитину вилучили з місця проживання та направили її до центральної районної лікарні. Стосовно матері поліцейські склали адміністративний протокол.

Також за поданням поліції нині службою у справах дітей вирішується питання про постановку сім’ї на облік родин із дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того, на засіданні комісії з питань захисту прав дитини буде розглянуто питання щодо вирішення подальшої долі дівчинки, зокрема доцільності її перебування і проживання у родині, можливого позбавлення матері батьківських прав, або направлення немовляти до дитячого будинку в обласному центрі. До того малеча буде перебувати у лікарні, де отримуватиме відповідний догляд і піклування.
Коментарі

Залиште свій коментар