Пpотягом тpьох діб поліцейські Кіpовогpaдщини встaновили місцезнaходження чотиpьох зниклих неповнолітніх. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Кіровоградській області, інформує "Кропивницький.UA".

Раніше із заявами про події до поліції звернулися родичі, які повідомили про те, що їх діти пішли з дому в невідомому напрямку. В результаті проведених заходів неповнолітніх вдалося розшукати та повернути в родини.

Серед розшуканих -  мешканці Світловодського, Добровеличківського, Голованівського районів та міста Кропивницького, віком від 12 до 17 років.

На їх пошуки задіювалися працівники територіальних підрозділів поліції, відділу ювенальної превенції області, представники громадськості.

На щастя, жоден з дітей не став жертвою злочину, усіх повернуто батькам, з якими у свою чергу також проведено профілактичні бесіди.

Разом з тим, поліцейські радять батькам та опікунам неповнолітніх, які мають непорозуміння у своїх сім’ях, звертатися за допомогою до соціальних служб або шкільних психологів.

У разі виявлення бездоглядних дітей, необхідно негайно повідомляти про такі факти  працівників поліції, звернувшись за телефоном «102». 

Коментарі

Залиште свій коментар