За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо організатора злочинної групи, що здійснювала незаконну організацію азартних ігор на території Кіровоградщини. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, інформує “Кропивницький.UA”.

У ході досудового розслідування встановлено, що організовану злочинну групу у сфері грального бізнесу на початку лютого 2017 року утворив та очолив громадянин Російської Федерації. Окрім нього до неї увійшло ще чотири особи, які протягом восьми місяців всупереч законодавству з метою отримання прибутку здійснювали організацію грального бізнесу бізнесу на території міст Знам’янка, Світловодськ, Олександрія (Кіровоградської області) та м. Кременчук (Полтавської області). Приміщення функціонували як Інтернет-клуби та місця розповсюдження державних лотерей, насправді ж там незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу.

У жовтня 2017 року правоохоронні органи викрили незаконну діяльність групи. У ході проведення санкціонованих обшуків вилучено 49 системних блоків, 48 моніторів, 3 ноутбуки, гральні автомати, ключі до них, купюроприймачі, монетоприймачі, чековий термінал, покерний стіл, а також грошові кошти та документацію.

Наразі обвинувальний акт щодо організатора цього грального бізнесу направлено до суду для розгляду по суті. Ще раніше завершено досудове розслідування щодо інших чотирьох учасників групи. На майно обвинувачених накладено арешт. Остаточну оцінку діям усіх членів вказаного злочинного угрупування надасть суд.

Коментарі

Залиште свій коментар