На полігоні Новоандріївки Новгородківського району відбувся "Літній кубок зі стрільби". Повідомляє журналіст сайту Кропивницький. UA. Захід організували за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова. 

Участь у змаганнях взяли два десятки кращих стрільців з області - це бійці спеціальних підрозділів, учасники АТО, представники поліції, а також військовослужбовці США, які нині перебувають в Україні в рамках обміну досвідом. На початку головний суддя змагань Дмитро Борисенко провів для учасників інструктаж. 

- Учасники змагаються у чотирьох дисциплінах - снайпінг, тактичний карабін, мисливська рушниця та пістолет. Вибираємо трьох кращих стрільців. Також у замаганнях беруть участь наші друзі, американські військовослужбовці, - розповів Дмитро Борисенко.

Також в рамках заходу відбулася виставка козацької зброї  та майстер-клас "ознайомлення з сучасною зброєю".

- Завжди приємні емоції, коли знаходишся в колі друзів. Сьогодні - це були не просто друзі, а й люди, рука яких завжди тверда і око пильне. Це люди, які тримають себе постійно у фізичній і стрілецькій формі та готові до будь-яких іспитів долі. Черговий турнір «Літній кубок зі стрільби» провели в клубі «Arms Club». Щиро вітаю переможців! Хлопці, ви були кращими! , - зазначив нардеп Олександр Горбунов.

За результатами стрільби у чотирьох дисциплінах перше місце посів начальник тренінгового центру поліції області Сергій Дівчук. Призери "Літнього кубка зі стрільби" отримали від організаторів призи, медалі та стрілецьке обладнання. 

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, облако, небо, гора, трава, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, облако, небо, трава, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек

На данном изображении может находиться: 4 человека, на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, облако, небо и на улице

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, трава, гора, камера, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

На данном изображении может находиться: 13 человек, в том числе Анна Колєва и Олександр Горбунов, люди улыбаются, люди стоят, дерево, обувь, небо и на улице