До територіального сервісного центру МВС №3542 м. Олександрія звернувся громадянин з питань перереєстрації автомобіля ЗИЛ. У результаті перевірки з’ясувалось , що табличка з номером шасі закріплена не в умовах заводу виробника. До того ж сервісного центру звернувся ще один громадянин з питання перереєстрації автомобіля ГАЗ.  У результаті перевірки з’ясувалось, що первинний номер кузова змінений шляхом заливання номеру кузова металом із послідуючим кустарним нанесенням в іншому місці нового. Повідомили Кропивницький.UA у прес-службі сервісного центру МВС в області.

До територіального сервісного центру МВС №3544 м. Мала Виска звернувся громадянин з питань перереєстрації автомобіля ЗАЗ. У результаті перевірки з’ясувалось , що ідентифікаційний номер кузова автомобіля змінювався шляхом видалення номерної деталі з первинним номером кузова та вварюванням на її місце за допомогою ручного зварювання номерної деталі з іншого транспортного засобу.

В зв`язку з цим про дані факти було поінформовано працівників Олександрійського та Маловисківського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, якими було затримано вищевказані транспортні засоби.

Уберегтися від купівлі транспортного засобу з підробленими номерами кузова чи двигуна можна, якщо звернутися до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі – продажу та перереєстрації авто під час якої проводиться огляд ТЗ фахівцем НДЕКЦ МВС. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно і заповнюється адміністратором в електронній формі. 

Щоб не витрачати час у черзі до оновлених сервісних центрів МВС, реєструйтесь в електронну чергу онлайн через електронний кабінет водія  https://e-driver.hsc.gov.ua

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті Головного сервісного центру або на офіційній сторінці в Фейсбук. За консультаціями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88.. 

Коментарі

Залиште свій коментар