На Кіровоградщині упереджено незаконну реалізацію пального на загальну суму 5,9 млн грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області, інформує "Кропивницький.UA".

Прокуратурою Кіровоградської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженню за ч.1 ст.204 КК України за фактом незаконного зберігання та реалізації нафтопродуктів на декількох АЗС області.

Проведення досудового розслідування доручено здійснювати Головному управлінню Державної фіскальної служби у Кіровоградській області.
Наразі співробітниками податкової міліції проведено обшуки на п’яти АЗС та одній нафтобазі, які здійснюють діяльність на території трьох районів Кіровоградщини. За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено пального в загальній кількості 197 тисяч літрів, вартість якого складає близько 5,9 млн.грн.
За результатами проведених лабораторних випробувань вилученого пального (бензини А-92,А-95) встановлено його невідповідність ДСТУ. 
Прокуратура звернулася до суду з клопотанням щодо накладення арешту на вилучене майно. Клопотання судом розглянуті та задоволені. На даний час в проваджені триває досудове розслідування.

Коментарі

Залиште свій коментар