У Дмитрівському лісництві Чорноліського лісгоспу в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» висадили новий лісовий масив на честь увіковічення пам’яті загиблого в зоні АТО працівника Чорноліського лісгоспу Олександра Каплуна. Про це йдеться на сторінці ДП "Чорноліський лісгосп", інформує "Кропивницький.UA".

Вісімнадцять років Олександр працював спочатку охоронцем, а потім верстатником деревообробних верстатів у цеху переробки деревини Чорноліського лісгоспу.  Життя Олександра обірвалось на 39 році, під час артилерійського обстрілу селища Сартана, що під Маріуполем.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), а колеги увіковічнили його ім’я створивши лісове урочище площею 37 га.

Учасникам акції лісівники показали як правильно і якісно висаджувати саджанці та спільно взялися за роботу. До заходу долучилась і матір Олександра Валентина Захарівна. Не стримуючи сліз вона власноруч висадила живий пам’ятник своєму синові – дерево дуба червоного біля пам’ятного знаку, встановленого в новостворених лісових культур.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх лісівників, які віддали життя за майбутнє України. 


Коментарі

Залиште свій коментар