На Кіровоградщині благодійний фонд «Дивожиття» реалізує проект «Книги, як ліки», покликаний створити книжкові зони у лікувальних та реабілітаційних закладах Кіровоградщини.

- Ми прагнемо допомогти дітям відволіктися книгою від постійних процедур, ін’єкцій, лікувальних стін, заохотити до читання. На наших книжкових зонах – пересувних бібліотеках – діти зможуть взяти яскраву книгу та прочитати собі самостійно або ж попрохати батьків. Ми плануємо придбати книги для дітей дошкільного та шкільного віку, підліткову літературу. Нам допомогли сформувати список видань, які найбільше читають діти і підлітки, фахівці Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Тараса  Шевченка, - коментує авторка проекту, директор МБФ «Дивожиття» Вікторія Семененко.

Проект «Книги, як ліки» фінансово підтримано Британською Радою в рамках програми «Активні громадяни» та партнерства Агенція сталого розвитку "Хмарочос". В рамках проекту у фонді планують закупити книги для кількох закладів охорони здоров’я та придбати дві книжкові полиці.

- Ми запрошуємо всіх долучитися і передавати пізнавальні книги, наповнені добрими і повчальними історіями. Вони повинні бути новими, розраховані на дітей дошкільного та шкільного віку, підлітків. Якщо ви бажаєте, долучитися до проекту і передати книги, напишіть нам на e-mail: dyvozhyttya.fond@gmail.comабо на сторінку фонду у Facebook.

Проект «Книги, як ліки» можна підтримати фінансово за реквізитами.

РЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:

ПАТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок: 26003052916748 

МФО: 323583

Код за ЄДРПОУ: 42467845

Призначення платежу: «Благодійна допомога, проект «Книги, як ліки»

ЄДИНА Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080

Коментарі

Залиште свій коментар