За січень-жовтень цього року Кіровоградською митницею ДФС порушено 292 справи про порушення митних правил на суму 13,8 млн гривень. Крім того, виявлено та направлено 2 повідомлення про ознаки, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення. Про це повідомили у прес-службі  ДФС в Кіровоградській області, інформує "Кропивницький.UA".

Безпосередньо Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 191 справу про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 1,9 млн гривень. При цьому обласним митникам вдалося стягнути 1 млн 309,8 тис. грн штрафів.

У той же час до суду направлено 21 справу про порушення митних правил на суму понад 7 млн гривень. За результатами розгляду судом 5 справ про порушення митних правил застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 120,2 тис. гривень

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-жовтні поточного року митницею підготовлено 26 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 36 справ про порушення митних правил на загальну суму 6,4 млн гривень.

Коментарі

Залиште свій коментар