25-29 травня 2019 року на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів  № 2  відбувся обласний збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь у ньому взяли 34 переможці районних (міських, ОТГ) етапів. Повідомили Кропивницький.UA в обласному центрі туризму. 

Відкрили захід урочистою ходою вулицею Героїв України до місця шикування на центральній площі м. Світловодськ та підняттям Державного прапору під гімн України.


Протягом 5 днів таборування  джури почергово змагалися у таких змаганнях як  «Туристська смуга перешкод», перевірили знання з історії рідного краю у конкурсі «Відун», надавали першу долікарську допомогу з елементами рятувальних робіт у конкурсі «Рятівник», влучно потрапляли в ціль у конкурсі  «Стрільба», демонстрували свої вміння на конкурсі «Фізична підготовка», «Метання гранати» та «Пластун» , а також показували навички зі стройової підготовки «Впоряд».

Учасники Гри мали змогу позмагатися у конкурсі з Арм реслінгу, взяти участь у  майстер-класі прийомів самозахисту, показових виступах спецпідрозділів (прийоми рукопашного бою зі зброєю), показових виступах кінологів, виставці зброї та майстер-касах зі збирання/розбирання зброї та отримали за це нагороди.

За результатами змагань в загальному заліку перше місце виборов рій «Сокіл» Компаніївської ОТГ, керівник Скрипнік Г.З., друге місце – рій «Сокіл» Олександрівського району, керівник Мошуренко Ю.М., третє місце – «Вернидуб» м. Олександрія, керівник Грецова О.І.

Захід провели за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова.
Коментарі

Залиште свій коментар