Сьогодні, четвертого липня, на площі Геpоїв Майдану відбудулись уpочистості з нагоди 4-ї pічниці ствоpення Національної поліції Укpаїни, передає журналіст сайту "Кропивницький.UA".

До  уваги громадськості зробити виставочний варіант службового транспорту та засобів індивідуального захисту. На площі також були присутні представники кінологічної служби, всі охочі мали можливість фотографуватись зі службовими собаками.

"Працівники поліції сьогодні відзначають четверту річницю з дня створення поліції. Такий формат святкування було обрано для того, щоб показати людям, що це свято не тільки поліції, а й громади, адже ми працюємо для людей. Поліцейські зацікавлені в тому, щоб відповідати тим очікуванням, які поклала на нас громада. Є помилки, над якими ми працюємо, спілкуємось з органами місцевого самоврядування, реалізовуємо проекти, які спрямовані на співпрацю між громадою", - зазначив начальник головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області Роман Козьяков.

За словами посадовця, до заходу залучились близько сотні поліцейських в святковій формі. Свято триватиме приблизно до 14.00

Коментарі

Залиште свій коментар